Par mums

Drošība un kvalitāte

Drošība un kvalitāte ir jebkura būvniecības procesa pamatvērtības, kuras ievērojam katrā procesā, katrā darbībā, projekta posmā un lēmuma pieņemšanā.

Zināšanas, pieredze un tehnoloģijas

Lai pilnveidotu savu profesionalitāti un spētu veikt aizvien apjomīgākus un tehnoloģiski sarežģītākus darbus, nodrošinām darbinieku kvalifikācijas paaugstināšanu, pastāvīgi uzlabojam ražošanas procesu ar jaunākajām tehnoloģijām un materiāliem. Tas viss kopā veido augstākās kvalitātes produktus, optimizētu darba procesus, samazinātu objekta celtniecības laiku un izdevumus.

Videi draudzīga būvniecība

Mēs tiecamies plānot, būvēt un renovēt ēkas un būves tā, lai tās iespējami organiski iekļautos vidē un samazinātu tās negatīvo ietekmi uz vidi. Galvenais uzsvars tiek likts uz ēkas energoefektivitāti – augstu enerģijas efektivitātes standartu nodrošināšanu apkurei, kondicionēšanai, vēdināšanai, karstā ūdens sistēmām un elektroierīcēm.

VĒSTURE

MML Projekts jau vairāk kā 10 gadus aktīvi darbojas būvniecības nozarē. Šajā laikā esam veiksmīgi realizējuši dažādu veidu un apjomu projektus, sākot no privātmāju projektēšanas un būvēšanas līdz pat apjomīgu ražošanas un publisko būvju projektēšanai, rekonstrukcijai un būvniecībai.

Esam realizējuši projektus lielākajā daļā Latvijas teritorijas: Rīgā, Rīgas rajonā, Jelgavā, Saulkrastos, Liepājā un citās Latvijas pilsētās un lauku teritorijās.

Aiz katra mūsu veiksmīgi realizētā projekta stāv profesionāļu komanda, atzītas un pārbaudītas darba metodes, kvalitatīvi materiāli un tehnika.

Mēs varam uzbūvēt!

MŪSU KOMANDA

Mūsu uzņēmuma komandā ir piesaistīti nozares profesionāļi, lai nodrošinātu klientiem gan kvalitatīvu rezultātu ar optimālu izmaksu un kvalitātes attiecību, gan patīkamu un efektīvu sadarbības procesu.

Mēs uzskatām, ka darbinieki ir viens no būtiskākajiem un vērtīgākajiem uzņēmuma resursiem, tādēļ veicinam savu darbinieku kvalifikācijas paaugstināšanu un tiecamies radīt drošu, sakārtotu un patīkamu darba vidi.

Mūsu komanda ir

 • Kompetenta. Mūsu darbinieki ir pierādījuši, ka viņi ir teicami būvniecības un projektēšanas speciālisti.

 • Nemitīgā attīstībā. Lai mūsu pakalpojumi saglabātu augstu kvalitāti, mēs regulāri plānojam un realizējam mācības darbinieku profesionālajai izaugsmei, uzlabojam ražošanas un būvniecības procesu ar jaunākajām tehnoloģijām un materiāliem.

 • Motivēta strādāt Jūsu labā. Mēs tiecamies sniegt pakalpojumus tādā veidā, lai klienta realizētais projekts ir aizraujoša, auglīga un patīkama ilgtermiņa investīcija.

 • Proaktīva. Mūsu speciālisti saskatīs un piedāvās jums labāko, modernāko un potenciāli efektīvāko risinājumu.

MŪSU POLITIKA

MML Projekts politika ir vērsta uz kvalitātes, vides, darba drošības aspektu un ilgtspējīgas darbības principu ievērošanu.

MML Projekts nemitīgi attīsta savu profesionālo pieredzi būvniecības tirgū‎ un piedāvā klientiem un sadarbības partneriem piemērotākos un kvalitatīvākos būvniecības pakalpojumus par konkurētspējīgu cenu. MML Projekts rīcībā esošie resursi un pieredze ļauj uzņemties rūpes un atbildību par visu projektu no A līdz Z, tādējādi mēs varam padarīt sadarbības procesu ar klientu daudz ērtāku, ietaupot klienta laiku un resursus.

Lai īstenotu šos principus, uzņēmuma darbības kvalitāte un vides politika ir balstīta uz šādām pamatnostādnēm:

 • Klientu vēlmju apzināšana un mūsu pakalpojumu sniegšanas līmeņa paaugstināšana

 • Klientiem labvēlīgas cenu politikas veidošana

 • Visos Latvijas Republikas normatīvajos aktos, tostarp vides aizsardzības jomā, noteikto prasību izpilde

 • Iespējamo risku identificēšana un samazināšana

 • Personāla profesionālās kvalifikācijas paaugstināšana un personāla vides apziņas veidošana visos līmeņos katrā darba vietā

 • Ciešu un savstarpēji izdevīgu partnerattiecību veidošana ar piegādātājiem un apakšuzņēmējiem

 • Uzņēmumā izveidotās un ieviestās integrētās kvalitātes un vides pārvaldības sistēmas darbības efektivitātes paaugstināšana